HELISTAGE MEILE KOHE NUMBRIL +372 56 213 000 VÕI SAATKE E-MAIL: info@eurestfund.ee !

KKK

KKK

OLEME KIIREM KUI PANK!

Eurest Fund Group on finantsasutus, mille põhitegevuseks on kinnisvaralaenud, hüpoteeklaenud, ärilaenud, krediidiliin ja laenude refinantseerimine ettevõtetele, äridele ning firmadele !

Aitame võimalusel ka eraisikuid !

Oleme pidevalt huvitatud ka Eesti ja Soome kinnisvarast – meile võib pakkuda kiirelt müüa kortereid, maju, arenduskinnistuid, metsa- ja põllumaad ja koostööd ehituse ning finantseerimise osas !

Ostame kinnisvaraga tagatud laenuportfelle ja nõudeid !

Ehitame ning arendame elu- ja ärikinnisvara hooneid Eestis ja Soomes ning tahame pakkuda oma klientidele parimat hinda ja ehituskvaliteeti !

Lisaks tegeleme autode, maa- ja veesõidukite ning töömasinate kokkuostuga !

Investoritele pakume garanteeritud ja tagatud investeeringuid Eesti ja Soome väärtuslikku kinnisvarasse ning investeeringute alaseid nõustamisteenuseid !

Eurest Fund Group pakub parimatel tingimustel finantsabi ja võlaabi juriidilistele ning eraisikutele !

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kiiret, lihtsat ning paindlikku teenust tulles vastu iga kliendi soovidele ja eesmärkidele !

Hüpoteeklaen, kinnisvaralaen, ehituslaen või infralaen tähendab laene kinnisvara tagatisel. Hüpoteek on kanne Eesti Vabariigi kinnistusraamatus. See tähendab seda, et Teie kinnisvara seatakse vastava laenu tagatiseks. Laenulepingu väljastamisel seatakse hüpoteek notari juures laenuandja kasuks. Laenu tagastamisel kaotab hüpoteek kehtivuse või siis on võimalik selle hüpoteegiga siduda Teie uus hüpoteeklaen, kinnisvaralaen, ehituslaen või infralaen.

Hüpoteeklaenu, kinnisvaralaenu, ehituslaenu või infralaenu taotlemine meie juures on lihtne. Teil tuleb täita ja saata meile laenu taotluse ankeet oma äri, firma või  ettevõtte nimelt – OÜlt, ASilt või MTÜlt (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail selle kohta aadressil info@eurestfund.ee  (palun Siim muuda see interaktiivseks) või helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Võite saata selle ka eraisiku nimelt, seejärel leiame Teile vajaliku lahenduse kuidas saaksime Teid aidata.

Seejärel analüüsime Teie laenutaotlust, vastame sellele kohe laenupakkumisega või lisaküsimuste korral võtame Teiega ise ühendust. Vastame Teile e-maili või telefoni teel. Üldiselt hindame Teie kinnisvara me ära tasuta, kuid spetsiifilise vajaduse korral on Teil vaja tellida hindamisakt oma kinnisvarale ise vastavalt meie soovitatud hindamisbüroo käest. Positiivse laenuvastuse korral teeme Teile laenupakkumise. Pakkumise sobivusel lepime kokku Teiega laenulepingu sõlmimise ning notariaja. Seejärel anname Teile koheselt kokkulepitud laenusumma. Kogu protsess võtab tavaliselt aega 1-3 päeva. Keerulisematel juhtudel võib tehingu sõlmimise aeg pikeneda.

Jah. Hüpoteek seatakse Teie kinnisvarale laenu tagatiseks. Hüpoteek kehtib kas niikaua kuni Teie laen on aktiivne ehk siis tasumisel või tasumata. Hüpoteek võib olla ka tühi ehk siis jäetakse hüpoteek oma kinnisvarale isegi siis kui laen on tasutud, et vajadusel seda uuesti kasutada kuna hüpoteegi seadmine ning kustutamine on Eesti Vabariigi kohustusel notariaalselt tasuline. Laenu tasumisel kaotab hüpoteek kehtivuse kuigi see võib jääda aktiivselt nähtavaks Teie kinnisvara Kinnistusregistrisse. Teie soovil saab selle Kinnistusraamatust kustutada või jätta ka vajadusel seal registreerituks juhul kui Te soovite oma kinnisvara uuesti laenu tagatiseks kasutada, et see oleks Teile tulevikus soodsam.

Teie kinnisvarale seatud hüpoteeki on võimalik kustutada pärast kõikide lepingujärgsete kohustuste täitmist kirjalikult ainult Eesti Vabariigi notarite juures. Selleks on vaja kokku leppida notariaeg.

Jah, Eurest Fund Group annab laene ka siis kui Teie olete juba panga või mõne teise krediidiasutuse käest võtnud juba hüpoteeklaenu, kinnisvaralaenu, ehituslaenu või infralaenu ning seadnud seetõttu hüpoteegi oma kinnisvarale. Üldiselt üritame siis Teie laenu meile refinantseerida – palun lugege sellekohast infot täpsemalt küsimus nr. 10  alt. Lisaks sõltub sellise olukorra lahendamine Teie konkreetsest finantsolukorrast, Teie poolt tagatiseks pakutava kinnisvara turuväärtusest, Teie olemasoleva kohustuse ja hüpoteegi suurusest, Teie ettevõtte, firma või äri finantsolukorrast ning tihtipeale ka erinevatest muudest faktoritest. Täpsema vastuse saamiseks tuleb Teil täita ja saata meile laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail selle kohta aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Jah. Võimalusel Eurest Fund Group annab Teile kinnisvaralaenu / hüpoteeklaenu ka siis kui Teie kinnisvara on juba koormatud hüpoteegiga kellegi teise kasuks. Selle olukorra lahendamine sõltub Teie konkreetsest finantsilisest olukorrast, Teie poolt tagatiseks pakutava kinnisvara turuväärtusest, Teie olemasolevate kohustuste ja hüpoteekide suurusest, Teie ettevõtte, firma või äri finantsolukorrast ning tihtipeale ka erinevatest muudest faktoritest. Täpsema vastuse saamiseks tuleb Teil täita ja saata meile laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail selle kohta aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim  muuda see interaktiivseks) ja helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Selle olukorra lahendamine sõltub Teie, Teie äri, ettevõtte või firma konkreetsest finantsilisest olukorrast, Teie poolt tagatiseks pakutava kinnisvara turuväärtusest, Teie olemasolevate kohustuste ja hüpoteekide suurusest ning tihtipeale ka erinevatest muudest faktoritest. Täpsema vastuse saamiseks tuleb Teil täita ja saata meile laenu taotluse ankeet (palun muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail selle kohta aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Jah, Eurest Fund Group annab õiguse Teie hüpoteeklaen, kinnisvaralaen, ehituslaen või infralaen meile ennetähtaegselt tagastada. Täpsemad asjaolud sõltuvad Teiega sõlmitud lepingu tingimustest.

Kas Te saate oma olemasoleva hüpoteeklaenu, kinnisvaralaenu, ehituslaenu või infralaenu meile üle tuua või refinantseerida ?

Jah, Eurest Fund Group tegeleb laenu / laenude refinantseerimisega – ehk “laenude ümber rahastamisega” , aga vaid kinnisvara või muu materiaalse vara tagatise korral !

Teie olemasoleva hüpoteeklaenu / kinnisvaralaenud saab Eurest Fund Group sobivusel / võimalusel refinantseerida  ehk siis ümber rahastada.

Kui Teil on sõlmitud üks või mitu laenulepingut erinevate krediidiandjate juures ning see on muutunud Teile liiga probleemseks või segaseks, siis Eurest Fund Group aitab Teil kõik need laenud meie juurde ühte laenulepingusse refinantseerida. See annab Teile parema ülevaate oma igakuistest kulutustest ja on kokkuvõttes Teile soodsam kui Teie olemasolevaid laene edasi teenindada.

Lisaküsimuste või pakkumise soovi korral võtke meiega kindlasti ühendust !

Teil tuleb täita ja saata meile laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail selle kohta aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Laenu / laenude refinanseerimine on laenuteenus, mis on mõeldud uue laenulepingu sõlmimiseks uute laenu / laenude saamiseks või juba olemasolevate finantskohustuste osaliseks või täielikuks kustutamiseks. Laenu / Laenude refinantseerimist kasutatakse sageli meie klientide poolt oma kuumaksete vähendamiseks ja probleemide lahendamiseks endise laenuandjaga.

Jah, Eurest Fund Group aitab võimalusel refinantseerida Teie hüpoteeklaene,  kinnisvaralaene, ehituslaene või infralaene ka siis kui Te olete juba panga või mõne teise krediidiasutuse käest võtnud mõne eelnimetatud laenu, seadnud seepärast hüpoteegi oma kinnisvarale ning jäänud omadega võlgnevusse. Üldiselt üritame siis kõik Teie laenud meile refinantseerida – palun lugege sellekohast infot täpsemalt küsimus nr. 10 (Siim ole hea ja koosta interaktiivne link sinna) alt ! Lisaks sõltub sellise olukorra lahendamine Teie, Teie äri, firma või ettevõtte konkreetsest finantsolukorrast, Teie poolt tagatiseks pakutava kinnisvara turuväärtusest, Teie olemasolevate kohustuste ja hüpoteekide suurusest ning tihtipeale ka erinevatest muudest faktoritest. Täpsema vastuse saamiseks tuleb Teil täita ja saata meile laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saata meile lihtsalt e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada meile nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks).

Hüpoteeklaenu, kinnisvaralaenu, ehituslaenu või infralaenu refinantseerimise taotlemine meie juures on lihtne ! Teil tuleb täita ja saata meile Eurest Fund Group taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saatke meile e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada saate ka meile alati nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks ning punaseks).

Seejärel analüüsime Teie taotlust või võtame Teiega ise ühendust ning vastame Teile e-maili või telefoni teel. Üldiselt hindame Teie olukorra ja kinnisvara me ära tasuta, kuid spetsiifilise vajaduse korral on Teil vaja ise tellida hindamisakt oma kinnisvarale meie soovitatud hindamisbüroo käest. Positiivse lahenduse ning kokkuleppe korral teeme Teile uue laenupakkumise. Pakkumise sobivusel lepime kokku Teiega meiega uue laenulepingu sõlmimise ning notariaja. Seejärel anname Teile üle kokkulepitud laenusumma. Kogu protsess võtab tavaliselt aega 1-3 päeva. Keerulisematel juhtudel võib tehingu sõlmimise aeg pikeneda.

Kas Teie laenud on muutunud probleemseks ning neid käsitleb juba inkasso või kohtutäitur ? Kas Teil on juba sõlmitud üks või mitu laenulepingut erinevate krediidiandjate juures ning need on muutunud Teile liiga probleemseks või segaseks ? Eurest Fund Group üritab aidata Teil kõik need probleemid lahendada või Teie laenud meie juurde ühte laenulepingusse refinantseerida ! See annab Teile parema ülevaate oma igakuistest kulutustest ja on Teile kokkuvõttes soodsam ! Teavitame, et Teie olemasolevate laenude krediidi kulukuse intressimäär võib seetõttu tõusta või langeda. Laenuprobleemide või võlaabi vajaduse korral võtke meiega kohe ühendust ! Teil tuleb täita ja saata meile oma probleemi / laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saatke meile e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada saate ka meile alati nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks ning punaseks).

Meie poolt on Teie probleemi korral meie võlaabi analüüsi esimene vastus või lahendus Teile täiesti TASUTA !

Meie inkassoteenus on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. Olukorras, kus firmad või eraisikud on omavahel sõlminud kirjaliku ja allkirjastatud kokkuleppe, kuid üks ei täida teise ees nõutud kohustusi, tuleb appi meie professionaalne inkassoteenus. Seejuures tuleb silmas pidada, et kirjalikud alusdokumendid on nõude menetlemisse võtmisel väga olulised.

Me nõuame võlgu sisse nii vabatahtliku makse kui ka sundarestimise kaudu. Me võtame enda kanda lühemaid, pikaajalisi ja eri liiki võlgnevusi. Ettevõtte likviidsuse suurendamiseks võtame üle ka terveid võlaportfelle.

Teil tuleb täita ja saata meile oma inkasso probleemi taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie taotluse ankeedile) või saatke meile e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada saate ka meile alati nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks ning punaseks).

Meie poolt on Teie probleemi korral võlaabi esimene vastus / lahendus Teile täiesti TASUTA

Kas Teil on eraisikuna oma laenude või võlgnevustega tekkinud probleeme ja küsimusi ? Kas keegi on Teile ametlikult võlgu ? Meie üritame aidata Teid ! Teil tuleb täita ja saata meile oma probleemi või laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saatke meile e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada saate ka meile alati nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks ning punaseks).

Meie poolt on Teie probleemi korral võlaabi esimene vastus / lahendus Teile täiesti TASUTA !

Maksepuhkus on periood, mille jooksul laenusaaja maksab ainult intressi, ilma laenu põhiosata. Täielik maksepuhkus (nii intressi- kui ka põhiosale) on meiega kokkuleppel samuti võimalik, kuid lõppkokkuvõttes suurendab see valik ikkagi kogu kogu Teie laenu maksumust. Valik on Teie.

Jah. Pangad ei anna laenu vanematele inimestele ega pensionäridele. Aga meie võimalusel kokkuleppel Teiega oleme võimeline andma laenu ka vanematele inimestele ja pensionäridele. Kõik sõltub sellest, et kui korralik finantsajalugu Teil on, missugune firma, ettevõte või äri Teil on, missugused laenu tagatised Teil on jne. Teil tuleb täita ja saata meile oma probleemi või laenu taotluse ankeet (palun Siim muuda see interaktiivseks ning suuna klient sellele sõnale klikates meie laenutaotluse ankeedile) või saatke meile e-mail oma küsimusega aadressil info@eurestfund.ee (palun Siim muuda see interaktiivseks) ja helistada saate ka meile alati nr. +372 56 213 000 (palun Siim muuda ka see nr. nutitelefonide kasutajatele interaktiivseks ning punaseks).

Meie poolt on Teie probleemi, laenu korral, võlaabi või inkasso korral esimene vastus ja lahendus Teile täiesti TASUTA !

Selge on see, et midagi head sel juhul ei juhtu. Kõigepealt saadame Teile lepingus kokkulepitud aadressile ja e-mailile teatise Teie võlgnevuste kohta. Juhul kui Te need võlgnevused saate seejärgselt 14 päeva jooksul on kõik korras.

Kui mitte, siis oleme sunnitud saatma Teie võlgnevuse vastavale piirkondlikule kohtutäiturile.

Seejärel saadab kohtutäitur teile veel viimase võimaluse oma võlgnevus vabatahtlikult tasuda ning kui seda ka ei juhtu, siis arestib kohtutäitur Teie vara ära ning seab selle avalikule oksjonile ehk sundmüüki, misjärgselt toimub Teie vara sundmüük. Kui kohtutäitur suudab müüa Teie vara suurema hinnaga kui on Teie võlgnevus, siis saame meie oma võlgnevuse kätte, siis lähevad sealt maha veel kuni 15% kohtutäituri kulud ning ülejäänud summa saate kätte Teie. Kuid Teie kindlasti kaotate sellisest asjade käigust kuna kohtutäitur täidab seda võlga vastavalt meie võlanõudele ning oma kohtutäituri tasudele, mis on kindlasti kõrgemad kui see kui Te oma võlanõude vabatahtlikult ära maksaksite või omale võetud laenu korralikult teenindaksite.

Teie maksehäirete olemasolu ei ole takistuseks Eurest Fund Group´ile ! Meie sooviks on, et kõik Teie olemasolevad maksehäired saaksid likvideeritud ja maksehäired kustutatud ! Võlgnevuse tekkimisel meie juures saame pakkuda maksepuhkust, laenulepingu perioodi pikendamist, võimalusel intressi vähendada, maksekuupäeva muutmist või laenu refinantseerimist.

Üldjuhul ei ole võlgnevus takistuseks laenu saamisel. Vastavalt kokkuleppele võib võlgnevuse kustutada väljastatavast laenusummast. Kõik sõltub Teie laenu eripärast ja tingimustest.

Ennetähtaegse tagastamise korral tuleb krediidiandjale ehk siis Eurest Fund Group´ile õigeaegselt esitatada sellekohane avaldus. Avalduse võite esitada meie kodulehel taotluse ankeedil, e-maili teel, tavalise kirjana posti teel või läbi telefoni SMS tekstisõnumina.

Ennetähtaegse tagastamise kulude arvestuse teostatame tagasimaksmise kuupäeva seisuga ning selle suurus sõltub lepingu tingimustest ja maksedistsipliinist.

Eurest Fund Group laenuandjana võib Teiega sõlmitud laenulepingu üles öelda sel juhul kui te olete meile jäänud võlgu vähemalt 3 laenumakset. Sel juhul saadame me Teile laenu ülesütlemise avalduse, millele järgnevalt peaksite oma võlgnevuse meile tasuma. Juhul kui Te seda ei tee, siis laenuleping Teiega lõpetatakse meie poolt ning asjaga hakkab edasi tegelema kohtutäitur.

Jah, Eurest Fund Group annab Teile võimaluse kasutada võimalust ja müüa Teie soovil oma kinnisvara. Sellisel juhul toimub müük ja  laenusumma tagastamine kinnisvara realiseerimise arvelt ning tehingu käigus kustutatakse hüpoteek kui meie nõue, laenusumma või võlgnevus saab tasutud.

Krediidi kulukuse määr on Teie võetud laenu informatiivne näitaja protsendina, mida arvutatakse aastase arvestusega ning mis näitab Teie võetud laenu kasutamisest tulenevat kogukulu Teie jaoks kokku – intress, laenulepingu sõlmimise tasu, lepingutasu, notaritasud ja muud Teie konkreetse laenuga seotud võimalikud tasud on arvestatud laenu krediidi kulukuse määra protsendi sisse.

Intressimäär on meil alates 11% aastas ning sõltub summast ja laenu tagastamise perioodist, samuti tagatiseks pakutava kinnisvara asukohast.

Laenulepingu sõlmimise tasu on 1-5% laenusummast sõltuvalt Teie laenusummast, laenu tüübist, eripärast. ja/või tehtavast muudatusest. Notariaalse lepingu puhul tuleb tasuda ka notaritasu ja riigilõiv. Antud kulud on võimalik laenusummast maha arvutada.

Samuti juhime tähelepanu, et Laenusaaja on kohustatud kindlustama tagatisvara ning esitama kindlustamist tõendavad dokumendid 10 päeva jooksul pärast  hüpoteegi seadmise lepingu sõlmimist. Laenusaaja kohustub hoidma tagatisvara kindlustuslepingu kehtivana kuni laenulepingust tulenevate kõikide kohustuste täitmiseni.

Jah, aga konservatiivsematel tingimustel kui hoonestatud kinnistute või korterite tagatisel. Väärtustamata maatulundusmaa tagatisel anname me kindlasti vähem laenu kui majade ja korterite tagatisel. Metsa tagatisel laenu võtmisel tuleb takseerida metsa väärtus ning sõlmida lisaks notarilepingule, laenulepingule ka erikokkuleppe metsa omandi suhtes. Väärtustatud põllumaaga on lihtsam – selle tagatisel anname laenu vastavalt piirkondlikule põllumaa väärtusele võimalikult maksimaalses summas. Laenutaotluses tuleks märkida kindlasti Teie poolt tagatiseks pakutava maa katastritunnus.

Laenuperioodi pikkus võib olla alates 1 kuust kuni 15 aastani.

Jah, laenuperioodi on võimalik pikendada. Pikendamine on lihtne siis, kui eelnevad maksed on õigeaegselt tasutud.

Jah, Eurest Fund Group annab laene ka hoonestamata ja detailplaneeringuta maade tagatisel. Aga seda  konservatiivsematel alustel kui elamiskõlbliku vara vastu. Taotluses tuleks märkida Teie poolt pakutava kinnisvaratagatise katastritunnus. Valige endale sobilik teenus. Eurest Fund Group annab laene detailplaneeringute ja hoonestamata maade ja kinnistute tagatisel, nii maatulunudusmaa, ärimaa, metsamaa, põllumaa ja elamumaa tagatisel.. Anname laene ka hoonete ehitamiseks või olemasoleva hoone remondiks.

Teie metsa hind sõltub järgmistest faktoritest ja asjaoludest:

 • Metsa asukohast
 • Metsa vanusest
 • Puidu kvaliteedist
 • Puuliikidest

Metsaomanikul on oluline teada, mis on tema metsamaa hind. Metsa hind sõltub erinevatest faktoritest. Üheks neist on ligipääsetavus – tihedalt asutatud piirkonnas on üldjuhul metsa hind kõrgem kui võrdväärsel metsakinnistul, mis on hõredalt asustatud. Samuti on oluline ka metsa vanus, kuna raieküps mets on väärtuslikum kui üleküpsenud mets. Õigeaegselt majandatud mets toob metsaomanikule suuremat tulu. Loeb ka puistu liigiline koosseis – väärtuslikumateks puuliikideks peetakse kuuske, mände ja kaske.

 • Põllumaa asukohast
 • Põllumaa seisukorrast – kas põllumaa on pidevalt hooldatud ja küntud ning see on kõlbulik vilja kasvatamisek
 • Võssa kasvanud põllumaa, heinamaa ja rohumaa hind on väiksem
 • Viljakasvatuseks kasutatava põllumaa boniteedist ehk viljakusest

Teie talu hind sõltub järgmistest faktoritest ja asjaoludest:

 • Talu asukohast
 • Talu seisukorrast
 • Kinnistu suurusest
 • Talu suurusest
 • Talu juurde kuuluvatest lisahoonetest

Teie kinnisvara, maja, korteri või maa hind sõltub järgmistest faktoritest ja asjaoludest:

 • Teie kinnisvara asukohast
 • Teie kinnisvara seisukorrast
 • Teie kinnisvara ehitusaastast ning kortermaja / lisahoonete seisukorrast
 • Teie kinnisvara suurusest
 • Teie kinnisvara juurde kuuluvatest lisahoonetest, garaažist, parkimiskohast, saunast jne.

Kinnisvara kiirost tähendab kinnisvara ostu kiirostu hinnaga. Juhul kui Teil on rahadega kiire või väga kiiresti vaja raha saada ning võimalus meile oma kinnisvara müüa, siis pakkuge seda meile ! Ostame Eesti ja Soome kinnisvara kuni 75% turuhinnaga kiirelt ja raha kohe Teile kätte !

Jah, Eurest Fund Group ostab kõiki ja igas seisukorras autosid, sõidukeid ning töömasinaid !

Pakkuda võite meile müüa oma seisev või sõitev auto, vee- või maismaa sõiduk või töömasin !

Ei pea olema kindlustust ega ülevaatust – Teie sõiduki hindame üle piltide põhjal ning esitame

Teile pakkumise kohe telefoni teel või vajadusel sõidukit üle vaadata koha peal !

Ostame kõiki autosid, sõidukeid, maastikuautosid, traktoreid, töömasinaid, ehitustöömasinaid, põllutöömasinaid, metsatöömasinaid, veoautosid, kaubikuid, mootorrattaid, ATV-sid, lumesaane jne. !

Ostame ka veesõidukeid – pakkuge meile müüa oma mootorpaat, kaater, jaht, skuuter, jett, väikelaev, parv, vesitöömasin ja teisi veesõidukeid !

Kiire tehing ja raha kohe kätte !

Võite meid usaldada – tehingu vormistamine ning paberimajandus on meie kulul !

Pakkuda võite meile kõike !

Eurest Fund Group ostab kõiki tagatud laene ja nõudeid, mis on veel positiivses bilansis
ehk siis laene ja nõudeid, kus võlanõue ei ületa tagatiseks oleva vara väärtust.
Pakkuda võite meile kõike !

Kui olete nõus investeerima oma raha meie ärisse, siis on Teil valida kolm paketti:

1) 7% aastattulusus Teie rahale – kõige kindlam investeering, kõige madalam tootlus ning Teie nimele otseselt tagatud investeering, kus ohjad on Teie käes mitte meie käes. Teie otsustada on see mishetkel soovite oma raha välja võtta ning mujale investeerida

2) 15% aastattootlus Teie rahale – keskmine tootlus, Teie nimele otseselt tagatud investeering, kuid üsna tulukas tee Teie rahale.

Ka sel juhul on ohjad Teie käes mitte meie käes kuna meie seame Teie rahale reaalse tagatise. Teie otsustada ei ole enam see, mis hetkel raha välja võtta, kuid teenides igaaastast tootlust oma rahale on sellele investeeringule seatud tähtaeg, millal on lõpptähtaeg see raha välja võtta.

3) 30% aastatootlus – kõige kõrgem tootlus, ohjad on meie mitte Teie käes, aga pidevalt on Teie nimele tagatud meie firma juhatuse liikme käendusega garantii oma rahale. Sel juhul on kindel Teie aastane intressitootlus, kuid raha liigub pidevalt erinevate investeerimisobjektide vahel, mida saate jälgida. Tähtaega ei seata, kuna raha liigub liiga kiiresti. Kogu investeeringut tagasi soovides peate ootama viimase investeeringu lõpptähtaega, kuid see tähtaeg ei ole rohkem kui 1 aasta.

OOTAME TEIE INVESTEERINGUID ! VALIK ON TEIE !

Eelmise küsimuse kahe esimese investeeringu variandi korral on Teie investeeringud tagatud väärtusliku Eesti kinnisvaraga, mis on teie nimele panditud. Kolmanda variandi puhul on Teie investeering tagatud erinevate likviidsete sõidukitega, mis on Teie nimele panditud.

Teie investeeringud meie ärisse on garanteeritud meie firma ning juhatuse liikme käendusega.

Me teame oma äri, teame Eesti kinnisvara ja sõidukite turgu ning teame, millega me riskime ja vastutame. Meie eesmärk on tuua meile tuntust usaldusväärse firmana, koostööpartnerina ning täites oma lubadusi tootes Teie investeeringutele kasumit. Lugupidamisega, Teie Eurest Fund Group

KAS VAJATE KIIRET FINANTSABI, EHITUST, SOOVITE MIDAGI MÜÜA VÕI ON TEIL HUVI MEIEGA KOOS INVESTEERIDA JA RAHA TEENIDA ?!

Saame Teid nendes küsimustes kindlasti aidata ! Võtke meiega julgelt ühendust !